Начало   Обяви, търгове, конкурси   Профил на купувача   За контакти   Вашите въпроси


Спортисти от цялата страна участваха в „Асеновградски баири”

 
Сезонът по планинско колоездене бе открит с първото състезание „Асеновградски баири”, организирано от Община Асеновград, което се проведе на изравнителния басейн в квартал „Изток” /бившата Гребна база/. Над 250 участника от цялата страна взеха участие в надпреварата по планинско колоездене и бягане.
 
Трасето за състезанието по бягане беше 12 километра, а колоездачите трябваше да преминат 16 километра. 18 асеновградски спортиста представиха града, а представители на спортни клубове, бяха дошли от Плевен, Габрово, Пловдив, София, Несебър, Велико Търново, Стара Загора и други населени места. Официално бяха наградени първенците и в двете дисциплини от Георги Златев-Главен експерт в отдел „Младежки дейности и спорт” в Община Асеновград.
 
Ето и крайното класиране в двете категории:
 
Класиране колоездене 
Ветерани 35+
1.Райко Стефанов Стефанов       №76  –Янтра
2.Николай Коев                          №77  -Янтра
3.Фьодор  Драганов                    № 170
 
Мъже 18-35г.
1.Тодор Ангелов                       № 120- Несебър
2.Добрин Любовски                  №84
3.Иван Мухтаров                      №122 – Несебър
 
Жени 18-35год.
1.Косара Ботева                       № 04
2.Лина Филипова                     №138
3.Карина Драганова                 №173
 
Юноши старша  15-17 год.
1.Божидар Златинов Хаджиев            №119
2.Александър Владимиров Минчев     №143
3.Стойчо Димитров Стоев                  №117
 
 
Юноши младша 12-14 год.
момчета
1.Гаврил  Райков Стефанов            №8    -КК Исполин-Янтра
2.Валентин Стефанов Стефанов     №9    -КК Исполин-Янтра
3.Петър Иванов Петров                  №10 - КК Исполин-Янтра
момичета
1.Деляна Цънцарова                     №115
2.Николета Димитров                    №112
 
 
Деца 9-11год.
Момчета
1.Костадин Атанасов                     №103 - Triton Extreme
2.Мартин Шаматаев                      № 99  - Triton Extreme
3.Борис Найденов                         №156 -Triton Extreme
момичета
1.Мария Станджикова                   №191
 
Деца 6-8 год.
1.Ростислав Костадинов                №123 – Зарата
2.Иван Георгиев Терзиев               №108- Triton Extreme
3.Марио Панайотов                       № 92
 
Класиране –бягане
Ветерани 35+ -мъже
1.Христо  Гошев                    № 61
2.Боян Александров              № 36
3.Едвин Родригес                  № 193
Ветерани 35+ -жени
1.Мая Танева                      №188
2.Лиляна Бонева                 № 19
 
Мъже 18-35 години
1.Филип Драганов               № 50
2.Мирослав Спасов              № 31
3.Христо Йовев                    № 72
 
Жени 18-35 години
1.Йорданка Николова        № 39
2.Марина Сидерова           № 48
3.Виолета Илиева              № 104
 
 
Юноши старша възраст 15-17 години  момчета
1.Павел Найденов                   № 69
2.Антонио Василев                  № 7
 
Юноши старша възраст 15-17 години  момичета
1.Фатма Али                            № 185
 
Юноши младша възраст 12-14 години момчета
1.Ангел Илиев                           № 113
2.Александър Саханджиев         № 49
3.Симеон Симеонов                   № 45
 
Юноши младша възраст 12-14 години момичета
1.Алис Исмаил                       №186
2.Фани Петрова                     № 23
3.Габриела Паласкина           № 66
 
Деца 9-11 години момчета
1.Иван Ранков                   №193
2.Дамян Новаков               №67
3.Димитър Ранков             № 194
 
 
Деца 9-11 години момичета
1.Цветелина Начева          №189
2.Елимира Димитрова        № 24
3.Мария Дулева                № 63
 
Деца 6-8  години момчета
1.Тради Милориев              №
2.Беркан Бекир                  №
3.Марио Панайотов            № 092
Деца 6-8 години момичета
1.Боряна Калоферова         №102ч
2.Екатерина Вълчанова      №062
3.Живка Бонева                 №25
 
Деца 3-5години момчета
1.Борис Калоферов           №112ч
2.Мартин Димитров           № 27
3.Алек Александров          № 26
 
Деца 3-5 години момичета
1.Живка Бонева                 № 25
2.Антоанета Родригес         №062
3.Мадлен Мустафа              № 084
 
 

08.04.2015

Всички новини

Страница: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Филм на Ангел Бончев разкрива духовното богатство на Асеновград 01.10.2015
С общ улов от 225 пъстърви българският отбор зае второ място на Световното Първенство по риболов 28.09.2015
Избеглии се превърна в „Страната на чудесата” 25.09.2015
Елена Хайтова и Никола Гигов представиха новите си книги пред асеновградчани 18.09.2015
Нощ на музеите и галериите - Асеновград 2015 17.09.2015
Фотоси на най-красивите и приказни кътчета по света бяха представени в Асеновград 17.09.2015
Д-р Емил Караиванов: Вярвайте в себе си, защото младостта е изпълнена с достатъчно сили за реализиране на всяка мечта! 16.09.2015
Програма на Община Асеновград за Есенните празници на изкуствата 12.09.2015
Децата на Асеновград закриха лятото с щура забава на открито 12.09.2015
В приказен карнавал ще вземат участие децата от село Тополово и село Конуш 10.09.2015
Над 20 деца се включиха в кулинарната работилница „Вкусoтийки в чинийки” 10.09.2015
За ден ще бъде затворен пътя Асеновград - Лясково 09.09.2015
Кметът д-р Емил Караиванов поздрави хор „Родопски звуци” за отличното им представяне на фестивала в Стара Загора 09.09.2015
„Вкусотийки в чинийки” за децата от Боянци 08.09.2015
Дни преди Съединението асеновградчани се обединиха около каузата „Подари надежда на Люси” 04.09.2015
Десетки деца се включиха в художествената работилница „Стъклен свят” в Асеновград 04.09.2015
Д-р Емил Караиванов оповести състава на назначената Общинска избирателна комисия в Асеновград 02.09.2015
Асеновградчани ще се поклонят пред делото на героите от Съединението на България 02.09.2015
Конкурс „Стъклен свят” 02.09.2015
Изложба "Памет за Съединението" 02.09.2015

Страница: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Официален сайт на Община Асеновград – пресцентър; обяви, търгове и конкурси; административни услуги; общински дейности – социални, младежки и спортни дейности, здравно обслужване, култура, образование, екология, туризъм; витруална приемна; форум...
Карта на сайта   |   Уеб дизайн ФракТайм